.

.

Авто Исцелување Сечење Мат, Caffox 9 x 12 Ротари Сечење Мат Двојно-Страна Не се Лизга за Шиење Одбор Сечење Мат за Занаети, Ткаенина, Quilting и Scrapbooking (А4)

Авто Исцелување Сечење Мат, Caffox 9 x 12 Ротари Сечење Мат Двојно-Страна Не се Лизга за Шиење Одбор Сечење Мат

DEN 215.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Лекување Сечење Мат】Оваа сечење мат за занаети е дизајн со не се лизга површина, која може да се заштити вашиот табела врвот од различни остри ножеви, како занает ножеви, директно тревите, ротари машина и други занает tools.Идеален за уметник, crafters, quilters и хобисти. 【Двојно-Еднострани Сечење Мат】Прецизно сечење двострано, двете инчи и метрички мрежа линии и агли.Одбележувањето водичи за сечење мат за шиење може да ви помогне да се намали и да го обележите вашето материјали за точна мерка. 【Премиум Материјали】Нашите quilting сечење душеци површината е направен од 5-слој ПВЦ, трајни и обновливи, не му наштети на машина сечилото.Работи добро за тешки-должност за сечење, компатибилен со ротациони секачи и директно ножеви. 【Ротари Сечење Мат Големина】мрежа големина на сечење душеци се прибл. 8 x 11 инчи, на достигне дебелина 3мм, со соодветна големина за сите видови на DIY занает.Совршен за сечење слика, Gundam модел, quilting, шиење и повеќе занает проекти. 【Широка Примена】Можете да го користите хоби сечење мат како десктоп заштитник или DIY сечење одбор на вашиот простор, дома, на училиште или канцеларија.На шиење сечење мат е идеален за уметност и занает, хобисти, како и работилница за употреба.Совршен подарок за crafters и хобисти!.Направени од високо-квалитетни пластични, површината е мазна и брус-слободна, безбедна и не-токсични.Структурата е стабилна и не е лесно да се скрши, носат-отпорни, и издржливи.Погодно за сечење, што сечење на меки и меки, а исто така може да помогне во сечење прави линии, без користење владетел.Сечење мат за изработката е да обезбеди поголема заштита за вашата маса и масата на површината.Оваа авто-запечатување за сечење мат може да се користи за уметничкото производство, ракотворби, кроење, шиење, итн.Направени од високо-квалитетни пластични, површината е мазна и брус-слободна, безбедна и не-токсични.Структурата е стабилна и не е лесно да се скрши, носат-отпорни, и издржливи.Погодно за сечење, што сечење на меки и меки, а исто така може да помогне во сечење прави линии, без користење владетел.Сечење мат за изработката е да обезбеди поголема заштита за вашата маса и масата на површината.Оваа авто-запечатување за сечење мат може да се користи за уметничкото производство, ракотворби, кроење, шиење, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата