.

.

VOESH Колаген Ракавици На Рацете Вредност Пакет - Колаген Рака Спа Крем - Поправка на Рака Ракавица Маски за Навлажнувачки Сува Кожа - Хидратантен Ракавици За Мажи и Же

VOESH Колаген Ракавици На Рацете Вредност Пакет - Колаген Рака Спа Крем - Поправка на Рака Ракавица Маски за Навлажнувачки

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мора да се има рака заштита режим.На мултитаскинг производ со отстранлив прсти да се користи за маникир или да продолжите со секојдневните активности додека има ракавици на.Убав подарок за некој на кој му треба многу потребни рака третман.Вегетаријанска опција.Органска Состојка.Чиста Убавина.Природни Екстракти.Суровост-Слободни.Parabens.Phthalates.КОЛЧЕ (Пропилен Glycols).Глутен.Било токсични хемикалии.Чекор 1 - Носат ракавици со чисти раце.Чекор 2 - Отстранете го совети за нокти или ако е потребно за вашите раце да можат слободно да се движат.Чекор 3 - Оставете ги на за 15-20 минути, а потоа отстранете.Чекор 4 - Масажа во вишокот на серум за кожата додека потполно се апсорбира.Нема потреба да се измијат.Мора да се има рака заштита режим.На мултитаскинг производ со отстранлив прсти да се користи за маникир или да продолжите со секојдневните активности додека има ракавици на.Убав подарок за некој на кој му треба многу потребни рака третман.Вегетаријанска опција Органска Состојка Чиста Убавина Природни Екстракти Суровост-Слободни.Parabens Phthalates КОЛЧЕ (Пропилен Glycols) Глутен Било токсични хемикалии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата