.

.

ROADFAR Црна Страна Поглед Огледало Левата Страна Огледало Одговара Компатибилен со 2006 2007 2008 2009 2010 за Hyundai Sonata Не-Виткање Загрева Моќ на Вредноста 876100A000-D03

ROADFAR Црна Страна Поглед Огледало Левата Страна Огледало Одговара Компатибилен со 2006 2007 2008 2009 2010 за

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????КОМПАТИБИЛЕН ВОЗИЛА - Одговара за 2006 2007 2008 2009 2010 За Hyundai Sonata. ????ОСВЕТЛЕНОСТ ДЕЛ БРОЈ - 876100 A000-D03. ????ОГЛЕДАЛО ФУНКЦИЈА - Лево,Не-Виткање Загрева Моќ на Вредноста. ????БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ТОА ОДГОВАРА - Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме проверете со вашиот автомобил Возилото тип во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол Пред ставање на ред.Компатибилност информации дадени за повикување само. ????СОВРШЕН ПО-ПРОДАЖБА Обезбеди една година гаранција, сите влечење огледало is100% КК, гарантирано да работат, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.имаме професионален тим за да ви овозможи со најдобра решение.Испратено брзо од магацин во НАС е ПРИМЕНЛИВО ТИП НА ВОЗИЛА : 2006 2007 2008 2009 2010 За Hyundai Sonata HIGH КВАЛИТЕТНИ И СИГУРНИ ПРОИЗВОДИ : Со строга контрола на квалитетот стандарди, пред да замине на фабриката, нашите ретровизорот претрпе голема возило тестови и тестови за издржливост за да се осигура дека нема да има проблеми со квалитетот.МЕТОД НА ИНСТАЛИРАЊЕ на НАДВОРЕШНИОТ REARVIEW ОГЛЕДАЛО : Отстранување на пластична плоча одредување на завртката од автомобил со шрафцигер.Отстранување на пластична фолија и може да се види на фиксна елемент на ретровизорот и на вратата.Употреба на шрафцигер да се отстрани завртка.Инсталирате нов ретровизорот надвор од прозорецот.Заклучување на вратата одредување на завртка, а потоа се пресели на пластична фолија во неговата оригинална положба и заклучување на завртка.По инсталацијата, ќе треба да седат во на возачот За Седиште и да се приспособат на ретровизорот на вистинската позиција за да се обезбеди најдобри перспектива.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 BUC левата страна огледало .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата