.

.

HNY нега на кожата Unscented Рака Поправка Лекувам, Природна, Направени со Органски Восок и Маслиново Масло, Навлажнувачки Balm за Сува, Осетлива Кожа, 2.0 мл

HNY нега на кожата Unscented Рака Поправка Лекувам, Природна, Направени со Органски Восок и Маслиново Масло,

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГАРАНТИРА ОЛЕСНУВАЊЕ : Лекува и поправка исклучително сува и подсечен раце.Формулиран за сува s природно навлажнувачки Unscented Рака Поправка Лекувам.Brimming со сите природни ботанички масла и восок, ова лекувам ќе ви помогне да се ревитализира вашата сува, напорно раце.Користете го секојдневно за да помогне во одржување на вашата кожа мека, мазна, и moisturized.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата