.

.

Уметничките Моќ Заменетата Батерија за полнење за Motorola/Симбол MC70 & MC75 Серија на Скенери. 1950 mAh

Уметничките Моќ Заменетата Батерија за полнење за Motorola/Симбол MC70 & MC75 Серија на Скенери. 1950 mAh

DEN 384.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

MC70, MC7004, MC7090, MC7094, MC75, MC75 A, MC75 A0-РК, MC7596, MC70, FR6000, FR69 Замена на Батеријата.Целосно го заменува ОЕМ батеријата број BTRY-MC70 EAB00, BTRY-MC7 XEAB0 E и 82-71363-03. Литиум Јонска Батерија на Пакет 3.7 Volt 1950 m Ah Клетки Направени во Јапонија.Подолго Траење : 1950 m Ah капацитет оценка 8% повисока од ОЕМ батерии.Произведени од страна на Уметничките Моќ, лидер во премиум квалитет за замена на батеријата пакети.Замена на Батеријата за следниве Motorola / Симбол Скенери : MC70 MC7004 MC7090 MC7094 MC75 MC75 A MC75 A0-РК MC7596 MC70 FR6000 FR69 Батеријата целосно го заменува ОЕМ батеријата број BTRY-MC70 EAB00, BTRY-MC7 XEAB0 E, и 82-71363-03.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата