.

.

2x Duracell 76A 1.5 V Алкална Батерија за Замена LR44,CR44,SR44,AG13,A76,PX76

2x Duracell 76A 1.5 V Алкална Батерија за Замена LR44,CR44,SR44,AG13,A76,PX76

DEN 101.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Напон : 3, Amperage : 150m Ah, Хемија : Алкална.Ширина : 0.470, Висина : 0.190, Со Дијаметар : 20. CR2025. Duracell 76 A 1.5 V Алкална Батерија за Замена LR44, A76, PX76 A, V136 A Duracell 76 A 1.5 V Батерии работат одлично за : test11 инструменти, калкулатори, тајмери, часовници, keyless брави, и други мали електронски уреди.Duracell 76 A 1.5 V Батерија Спецификации Напон : 1.5 V, Amperage : 110m Ah, Хемија : Алкална, со Дијаметар : 0.47 во (12mm), Висина : 0.19 во (5мм), Duracell 76 A исто Така Познат Како : LR44, CR44, SR44, 357, SR44 W, AG13, G13, A76, A-76, PX76, 675, 1166a, LR44 H, V13 GA, GP76 A, L1154, RW82 B, EPX76, SR44 SW, 303, SR44, S303, S357, SP303, SR44 SW) Најдобри Користи : Медицински Помагала, Часовници, Играчки, Калкулатори, Копче Fobs, Камери и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата