.

.

VANIDOX Биотин Шампон и Балсам Сет за Раст на Косата и Проретчена Коса - произведено Во САД - Задебелување Формула за Здрав Раст на Косата – За Мажи & Жени – Сулфат & Paraben

VANIDOX Биотин Шампон и Балсам Сет за Раст на Косата и Проретчена Коса - произведено Во САД - Задебелување Формула

DEN 310.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ РАСТ на КОСАТА ШАМПОН И БАЛСАМ ЗА ПРОРЕТЧЕНА КОСА – VANIDOX коса задебелување на шампонот и балсамот во собата е длабоко хидратантна формула која остава косата и скалпот чувство здрава и хидрирани и без тежина губење на долу. ✅ АНТИ-ГУБЕЊЕ на КОСАТА РЕШЕНИЕ – Ова VANIDOX Шампон & клима уред поставен е најдобро за анти-губење на косата решение.Тоа е збогатен со природни масла кои помагаат за одржување на густа коса и за спречување на тенка коса и да го стимулира растот на косата. ✅ КОЈ ПРИРОДНИ МАСЛА – сакаме природна нега на коса производи кој е зошто нашите сулфат и paraben слободни шампон и балсам собата е полна со хидрогенизирани рицинус, Lavandula angustifolia (Лаванда) масло & Mentha Piperita (Мента) масло. ✅ КОСА ЗАДЕБЕЛУВАЊЕ ШАМПОН И БАЛСАМ – Нашиот раст на косата шампон и раст на косата балсам користат природни масла и хранливи материи за да се охрабри и промовира природно подебели целосни посилна коса. ✅ПРОТИВ ПРВУТ БИОТИН ШАМПОН И БАЛСАМ ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА – Ова губење на косата шампон и балсам е полн со Витамини за раст на косата и е безбеден за секојдневна употреба за подобри резултати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата