.

.

PUERSI Кафе Кригла Држачот за Контра, Селски Цврсто Дрво Кригла Дрво, Farmhouse Дрвени Кафе Багажник, Потресени Кригла Стои со 8 Куки (Farmhouse Вајт)

PUERSI Кафе Кригла Држачот за Контра, Селски Цврсто Дрво Кригла Дрво, Farmhouse Дрвени Кафе Багажник, Потресени

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Цврсто Дрво. 【Стариот Свет Шарм】 Еден потресен дрво заврши дава оваа farmhouse кафе носителот рустикален изглед кој додава топлина и стил.Ние мислиме дека тоа е совршен акцент парче за вашето кафе јадење или кујната countertop. 【Собранието не Бара】Задебелена база за подобра стабилност, дури и ако купот е обесени, од една страна, тоа ќе не wobble или за навалување на столбот.Совршена големина за да се одржи различни форми и големини на чаши.Со не се лизга влошки, тие можат да се заштитат и ќе не нула вашата маса кога се движат. 【Неверојатно Здрав】Направен од високо-квалитет солидна ела дрво, кое е многу посилна од бамбус, на пауловнија, како и fiberboard.Без разлика за колекции во вашиот дом или за изложби во приказ на вашата продавница, PUERSI кафе кригла решетката е секогаш трајни и цврсти доволно да се покаже вашата исклучителна кафе. 【Уникатен Покрена Текстура】Ние carbonized дрво, површината да ја покаже својата оригинална, но единствена шема.Оваа храбра идеја може совршено да се организира неуредна чаши и да се направи вашето кафе бар, кујна простор навистина се издвојува. 【Одличен Подарок Идеја】8 куки може да се откажам 8 големи чаши во исто време, што е несомнено погоден за домашна компанија.Лажат и прекрасен изглед, тоа е првиот избор за housewarming, празници, родендени, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата