.

.

Treedental Стоматолошки на Коренскиот Канал Reamers Нерѓосувачки 25MM-#045-080 (10 пакети)

Treedental Стоматолошки на Коренскиот Канал Reamers Нерѓосувачки 25MM-045-080 (10 пакети)

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функција : Направен од висок квалитет на Медицински Нерѓосувачки Челик; Производ во добра флексибилност и фрактура отпор; Со триаголник пресек; Со фиксна пластични миење и да се справи; Максимална температура на стерилизација е 150¡æ; се Одликува со 6 датотеки на бокс, достапни на еден или избрани големини;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата