.

.

Canidae ЧИСТА Здрава Тежина Ограничен Состојка Премиум Возрасни Сува Куче Храна, Пилешко и Грашок Рецепт, Жито Слободни

Canidae ЧИСТА Здрава Тежина Ограничен Состојка Премиум Возрасни Сува Куче Храна, Пилешко и Грашок Рецепт, Жито

DEN 338.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Содржи 1 - 24 Lb.Торба на Canidae ЧИСТО Губење на Управување со Пилешко и Грашок Рецепт Сува Куче Храна.Вистински хранливи состојки за вкусот на вашето куче ќе љубов.Направена со вистински пилешко како првата состојка, спарени со целата состојки како слатки компири, garbanzo грав и грашок.Комплетна и избалансирана добрина за здрава одржување на тежината.Овој рецепт е направен со користење на 9 или помалку клучни состојки кои се лесно препознатливи, совршен за чувствителни кучиња.Формулиран со антиоксиданси и пробиотици за поддршка на здрав дигестивен и имунолошкиот систем, заедно со добра комбинација на витамини и минерали за поддршка на здравите зглобови, кожата и грбот.Canidae е создавање на светот на добрина за домашни миленици и планетата.Премиум протеини и regeneratively farmed состојки јадев домашни миленици и планетата во секој сад, поставување на нови стандарди за храна за миленичиња.Сè што правиме резултати во чаша полна со добрина.Canidae ЧИСТА Здрава Тежина Пилешко и Грашок Рецепт Возрасни Сува Куче Храна е формулиран за да ги задоволат нутритивните нивоа утврдени со AAFCO Куче Храна Хранливи состојки Профили за одржување.Canidae ЧИСТА Жито-Слободен Ограничен Состојка Формули понуда вашето куче добро заоблени оброк дека е направена со нивното здравје и благосостојба во умот.Нашите Пилешко и Грашок Рецепт е направен со користење на ограничен број на здрави состојки кои се лесно препознатливи, со вистински пилешко како првата состојка, заедно со слатки компири, garbanzo грав и грашок.Ова жито-бесплатно, противалергиски куче храна е идеален за големи boned кученца со чувствителен желудник и нуди ништо друго освен чиста добрина за вашиот најдобар пријател.Висок квалитет, здрави состојки како фарма-одгледува зеленчук и премиум протеини богати со есенцијални амино киселини и омега 3 и 6 масните киселини, значи сте го дава на вашето домашно милениче на добрината што ја заслужуваат без пченка, пченица, соја или други полнила.Canidae милениче храна се прехранбено густа, негување на вашето куче во секој залак.Canidae беше основана во 1996 година со верување дека храна за миленичиња е потребно за да биде подобро.Подобро за домашни миленици и подобро за сите нас.Верувањето дека живее и денес во нашата мисија да го создаде светот за одржлив добрина за домашни миленици и нашата планета.Ние негуваме домашни миленици и планетата во секој сад, преку нашата употреба на здраво, одговорно извори на протеини, и нашите инвестиции во регенеративната земјоделство, одржливи операции, како и еко-пријателски пакување, поставување на нови стандарди за храна за миленичиња индустрија.Сè што правиме резултати во подобар производ.Чаша полна со добрина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата