.

.

1 Buc 300ml Големи Шприцеви со 19IN Пластични Цевки,Голем Пластичен Шприц за Научни Лаборатории, Хранливи материи Мерење, Наводнување, Refilling

1 Buc 300ml Големи Шприцеви со 19IN Пластични Цевки,Голем Пластичен Шприц за Научни Лаборатории, Хранливи материи

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】 : 1x Висок квалитет цевка род , 300ml,1 x 19 IN Пластична цевка може да биде продолжен. 【Материјал】Направени од пластика, на големо со одделни пакување, клипот е лесно да се повлече и да се поттикнат, гума печат може да биде симната за чистење, како и. 【Двојно-заврши Пластична Цевка】Два интерфејси може да бидат избрани за влегување и излегување на барел според потребите, се задоволат различните потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата