.

.

Queenbox Свитлива Алуминиумска Фолија Сребро Завеса за Автомобил Прозорец УВ Заштита на Прозорецот Sunshade

Queenbox Свитлива Алуминиумска Фолија Сребро Завеса за Автомобил Прозорец УВ Заштита на Прозорецот Sunshade

DEN 444.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработен од алуминиумска фолија, таа има добра заштита од сонце ефект, ефикасно намалување на УВ зрачење и заштита на вашиот автомобил.Мрежа структура е засенчени и изолирани да се задржи на температурата во внатрешноста на автомобилот да се излади и да се создаде кул возење на животната средина.Свитлива sunshade, брзо да го инсталирате и расклопување, нема простор во вашиот автомобил. 5-слој дебела алуминиумска фолија, трајни, не е лесно да се оштети, подолг сервисен живот од други материјали.Dovetail тип голема заштита на животната средина вшмукување чаша, силна адсорпција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата