.

.

10 Парчиња Анти-Магла Облека Нано Анти-Магла Микрофибер Крпа за Чистење, Анти Магла Брише Обновливи 1000 Пати Микрофибер Брише за Наочари, Леќи на Камерата, мобилни Те?

10 Парчиња Анти-Магла Облека Нано Анти-Магла Микрофибер Крпа за Чистење, Анти Магла Брише Обновливи 1000 Пати Микрофибер

DEN 246.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обновливи eyeglass платно : овие antifogging крпа може да се примени околу 1000 пати, и секој пат може да трае за околу 48 часа; Затоа, секој крпа може да се примени за долго време, но ние препорачуваме да се менуваат на секои 3 месеци да ја задржиш чисти.Усвојување на нанотехношка : овие анти магла ткаенина за чистење усвојува микрофибер велур материјал, мека и не пената, без гребнатини, не луто мирис, и тоа е особено погоден за antifogging слој формира на површината на земјата, помагајќи ти да се избрише белата магла на очила и обезбедување на вас со јасна визија.Мулти функција : овие eyeglass брише не само што може да се примени за очила, но исто така убаво за секоја леќа, очила, шлем, на камерата леќи на камерата, автомобил огледало, бања огледало, екран, шофершајбната, двоглед и така натаму, најголемата предност на оваа анти-магла платно е ефикасно чистење на очила, и да ја напуштат нема остатоци и гребење во текот бришејќи.Топло потсетување : спакуван со влага доказ и квалитет на алуминиум запечатување, ве молиме не се мијат анти магла крпа со вода, бидете сигурни дека леќи се чисти и суви пред да аплицираат, да ги задржи на анти магла платно во оригиналната торба и чувајте го во херметички затворени, миење раце по користење.Она што се вклучени : ќе добиете 10 парчиња на анти fogging леќа облека, од кои секоја е индивидуално спакувани, секоја големина е околу. 14.5 x 14 cm/ x 5.7 5.5 инчи, со соодветни димензии и мала тежина ви овозможува да носат цело време без да се грижиш за fogging и срам.Лесно да се носат : анти fogging платно е мал во големина и лесно да се носат, спакуван со влага-доказ квалитет на алуминиум запечатување секој од нив; Можете лесно да ги стави во вашата рака торба, или schoolbag, го однесе никаде без било товарот.Широк спектар на usages : Оваа магла брише за наочари има широко се применува во многу прилики, како што се во канцеларијата за домашна употреба, патување и така натаму, не само за наочари, исто така, погодна за бришење леќа, очила, заштитни очила, шлем, на камерата леќи на камерата, автомобил огледало, бања огледало, екран, шофершајбната, двоглед, итн.Спецификации : Материјал : микрофибер велур Боја : како што е прикажано во picture Size : 14.5 x 14 cm/ x 5.7 5.5 inch Package вклучува : 10 Парчиња на анти-магла cloths Warm забелешки : Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.Ве молиме не го мијат анти fogging крпа со вода; ве молиме проверете дали леќа се чисти и суви пред употреба.Стави анти магла платно во оригиналната торба за пакување и печатот со тоа, по употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата