.

.

Авто Buero 2 ПАРЧИЊА Светлина Бар Монтажа Заградата Нема Потреба за Дупчење, Универзална Прилагодливи LED Работа Светлина Парчиња Менгеме Планината со 5PCS Завртки за Off

Авто Buero 2 ПАРЧИЊА Светлина Бар Монтажа Заградата Нема Потреба за Дупчење, Универзална Прилагодливи LED Работа

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Постабилна дизајн : 5 PCS Завртки обезбедување на стабилни поени заострување на аспираторот цврсто и има LED светла сигурно, не е лесно да се соблече надвор.Не-деструктивни дизајн : Дојде Со анти-лизга заби и гумена подлога, анти-лизга заби за да се обезбеди цврста инсталација; гумени подлога не гребете површината на аспираторот и не ја оштети бојата на површината на возилото.Лесен за инсталација : Клипот дизајн ја елиминира потребата за дупчење и има светлина бар цврсто во заградата.Зголемената стапка може да се прилагоди вертикално или хоризонтално. 304 од не ' Рѓосувачки челик материјал : LED Светло Бар Монтажа Заградата направени на 304 нерѓосувачки челик, водоотпорен, rustproof, и анти-корозија.Тоа може да се користи во било суровата средина.Универзална заградата : зголемената стапка е компатибилен со сите LED светло парчиња; можете да инсталирате било off road светла, LED работа светла, LED светло барови, LED светла за магла, итн.Тоа може да се користи за автомобили, камиони, магнети, спортски автомобили.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, и 2 години гаранција.Постабилна дизајн со 5 PCS завртки обезбедување.Клипот дизајн ја елиминира потребата за дупчење.Зголемената стапка е компатибилен со сите LED светло парчиња и светлина барови.LED светло бар монтажа голема заграда доаѓаат со гумена подлога, не гребете површината на аспираторот.На монтажа голема заграда прави на 304 нерѓосувачки челик, отпорни на слаба корозивни медиуми и не рѓа.Слободно да се прилагоди на позицијата, како сакате.Не се лизга дизајн компатибилен со повеќе светла парчиња.Во контакт со хауба, постои гумена подлога на површината.На гумена подлога избегнува оштетување на автомобил боја.Не се лизга заби се обезбеди светлина бар е цврсто инсталиран и ја зголемува стабилноста.Постабилна дизајн со 5 PCS завртки обезбедување.Клипот дизајн ја елиминира потребата за дупчење.Зголемената стапка е компатибилен со сите LED светло парчиња и светлина барови.LED светло бар монтажа голема заграда доаѓаат со гумена подлога, не гребете површината на аспираторот.На монтажа голема заграда прави на 304 нерѓосувачки челик, отпорни на слаба корозивни медиуми и не рѓа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата