.

.

Pirq, Вегетаријанци Протеини се Тресат, Куркума Curcumin, Маца, Растителна Основа Протеини Пијат, Глутен-Бесплатно, Млечни производи-Бесплатно, Соја-Бесплатно, Не-ГМО, Вег

Pirq, Вегетаријанци Протеини се Тресат, Куркума Curcumin, Маца, Растителна Основа Протеини Пијат, Глутен-Бесплатно,

DEN 1316.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВКУСНИ РАСТИТЕЛНИ ПРОТЕИНИ ПИЈАЛОК со КУРКУМА CURCUMIN & МАЦА : секој протеин се тресат содржи 12 грама Растителни Протеини од Грашок & Кафеав Ориз, 5 грама на Здрави Масти од Бадем, антиоксиданси и хранливи материи богати Superfoods, Куркума Curcumin, и Маца корен.ВИСТИНСКИ SUPERFOODS КОИ РАБОТАТ : Куркума Curcumin и Маца содржат хранливи материи од вистинска храна кои промовираат оптимални дневни здравје, како и обновување.Superfoods се користи од страна на луѓето за поддршка на здрава и активен начин на живот, што се користи од страна на спортистите, и поддржан преку поддршка на истражување.ЧИСТА ИСХРАНА & КЕТО ПРИЈАТЕЛСКИ : 110 калории, Без Додаден Шеќер, 1g Нето Хидрати, Не-ГМО, Вегетаријанци, Вегетаријански, Глутен-Бесплатно, Млечни производи-Бесплатно, Соја-Бесплатно, Кошер.Без вештачки состојки, или засладувачи.Pirq е низок шеќер, идеални за губење на тежината, дијабетична диети, & 2 Weight Watchers поени.КУРКУМА МЛЕКО СО ПРОТЕИНИ : Pirq ванила протеини тресе се совршени како подготвени да пијат златна млеко со куркума curcumin, маца, плус растителни протеини.Пијат ладно или се загреваат за вкусна млеко или да се зголеми вашиот утрински кафе со користење на Pirq како млечни слободни creamer.ЗДРАВА ЗАКУСКА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : Pirq е погодно полица стабилна rtd дека не треба ладење и е погоден за секого.Може да се фрли во вашата торба, се користи како појадок надвор од вратата, снек на работа, оброк придружник, пред/пост тренингот или на патека за трчање, пешачење, велосипедизам, или за деца закуски!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата