.

.

#N/A 10 Компјутери Пети Корекција Поставите Ingrown Помине Ingrown Помине Зацврстување Клип Рака Комплет Нога Нега Педикир Еластична Печ со Лепак

N/A 10 Компјутери Пети Корекција Поставите Ingrown Помине Ingrown Помине Зацврстување Клип Рака Комплет Нога Нега

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно можете да им овозможат на далноводи од hooking на двете страни на вашите нокти.Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Ефективно да се поправи ingrown ноктите, ноктите и се врати на нивните оригинални абнормален раст.Овој сет содржи корекција на ingrown ноктите, капчиња кука жица и пакување лента за поправка на ноктите, им помага да остварат непосредна корекција на ingrown нокти или деформирани помине во едноставни чекори.Ја спречува помине третирани со ноктот корекција алатка од ingrowing повторно.Опис : - Овој сет содржи корекција на ingrown ноктите, капчиња кука жица и пакување лента за поправка на ноктите, помага да се реализира на "итна корекција" на ingrown нокти или деформирани помине во едноставни чекори. - Го спречува помине третирани со ноктот корекција алатка од ingrowing повторно. - Ефикасно да се поправи ingrown ноктите, ноктите и се врати на нивните оригинални абнормален раст. - Лесно можете да им овозможат на далноводи од hooking на двете страни на вашите нокти. - Погоден и за професионална употреба и за домашна употреба.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Multicolor Size Табела : Големина : 18x12x3cm/7.09x4.72x1.18inch.Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Помине File1 Парче Помине Glue1 Парче Лепак Cleaner1 Парче Помине Pusher3 Парчиња Шише Patch1 Парче Ingrown Пети Ноктите Пенкалата Brace1 Парче Помине Hook1 Парче Складирање Box1 Парче Корисникот Manual Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата