.

.

Мобилен Работ Ecollection Еко-Пријателски Лаптоп (MECBC9)

Мобилен Работ Ecollection Еко-Пријателски Лаптоп (MECBC9)

DEN 1079.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одговара на лаптопи со екрани до 16".Сите природни памук платно надворешноста.Посветен, поместена лаптоп џеб.Поместена, поли-крзно обрабени џеб го штити вашиот i Pad или таблет.Монтажни рамо, рака удобно да се прилагодува на вашата висина.Zippered пред џебови и целосна големина на задниот џеб за вашето патување додатоци, работа во весници или списанија.Интегрирани работна станица организираат вашето патување додатоци.Одговара На Лаптопи Со Екрани До 16" & Екрани До 17" За Mac Book.Сите природни Памук Платно Надворешноста.Посветен, Поместена Лаптоп Џеб.Поместена, Polyfur Наредени Џеб Штити Ipad Или Таблет.Прилагодлив, Монтажни Рамо, Рака.Zippered Пред Џебови & Целосна големина На Задниот Џеб За Патување Додатоци, Работа во Весници Или Списанија.Доживотна Гаранција.Маслинесто Зелена.ЕКО Briefcase е најновите дополнувања на 'Recollection' линија на еколошки-пријателски случаи.Еден неврзан, лесни алтернатива на традиционалните briefcase, ЕКО Briefcase е изградена од сите природни памук платно и рециклирани пластични фитинзи, со повеќе од 80% од случај biodegradable и "земјата-пријателски'.Посветен поместена компјутер оддел држи вашиот лаптоп заштитени, додека интегрирана таблета џеб и посебни одделенија за датотеки, брошури, списанија и додатоци ќе го задржи вашиот опрема организирани и во вашите раце!Појавување, прилагодлив рамо, рака осигурува ќе го носат вашиот опрема во удобност и стил.Еко Краток пакети многу стил и функција во минимална јаглерод стапало!Заштитете го вашиот лаптоп и животната средина, со Мобилен Работ Recollection!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата