.

.

G. S Прецизност Чешлање Set - Професионални и Квалитетни Нерѓосувачки Челик Луксузни Пинцети + Помине Режа во Црна Обложена. Совршен за Ingrown Коса, Веѓа Косата, Носот и Л?

G. S Прецизност Чешлање Set - Професионални и Квалитетни Нерѓосувачки Челик Луксузни Пинцети + Помине Режа во Црна

DEN 351.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

G. S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г. С Онлајн Продавница.Г.S Прецизност Чешлање Set - Професионални и Квалитетни Нерѓосувачки Челик Луксузни Пинцети + Помине Режа во Црна Обложена.Совршен за Ingrown Коса, Веѓа Косата, Носот и Лицето Косите – Најдобар Квалитет.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Исто Како Слика.Г.S Прецизност Чешлање Set - Професионални и Квалитетни Нерѓосувачки Челик Луксузни Пинцети + Помине Режа во Црна Обложена.Совршен за Ingrown Коса, Веѓа Косата, Носот и Лицето Косите – Најдобар Квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата