.

.

PeriPage Мини Печатач Пренослив Печатач Џеб Печатач A6 Преносни Термички Печатач Етикета Леплива Забелешка Налепница Фото Печатач за Паметен Телефон со Bluetooth USB Поврзу?

PeriPage Мини Печатач Пренослив Печатач Џеб Печатач A6 Преносни Термички Печатач Етикета Леплива Забелешка Налепница

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мали и убави : мини фото печатач е компактен и лесен, кој ви овозможува да се стави во џеб или торба за лесна за носење; Живописни бои и симпатична мечка дизајн се направи повеќе привлечна, убаво подароци за луѓето кои сакаат правење фотографии како деца, девојка, пријатели, семејства, колеги, соученици, итн.Практичен печатач : мини пренослив печатач може да се примени за да печатите различни нешта, како што се фотографии, слики, етикети, приходи, пораки, memo lists, евиденција, QR код и други слики; Постојат различни фонтови и теми на апликација за да можете да ја користите, beautifying вашите слики и фотографии.Употреба совети : пренослива безжична фото печатач ја поддржува услугата врска со паметен телефон и КОМПЈУТЕР преку USB кабел и следете ги упатствата во упатството за корисникот и да ги преземете во однос СТАН или возач на вашиот телефон.Добиете фотографии брзо : преносни термички печатач може да се печати список на хартија по 5 минути на полнење, така што можете да го добиете она што го сакате во рок од неколку секунди; Не треба мастило касети, работи со ниско ниво на бучава, и да уживате во процесот на печатење.Квалитет и сигурен : квалитетот глава за печатење на преносни слика печатач ќе работат и во печатење термички печатење на хартија со ширина од 56 - 58 мм и се тркалаат дијаметар од 30 мм; Со резолуција од 203 DPI, тоа може да и се печати слика, слика и повеќе.Мини термички фото печатач преносни фото печатач безжична ПОС термички печатач слика слика печатач мемо приемот хартија термички печатач со 6 парчиња печатење на документи за мобилен телефон на Лесен за употреба : Безжичните фото печатач ја поддржува услугата врска со паметен телефон и КОМПЈУТЕР преку USB кабел и следете ги упатствата во упатството за корисникот и да ги преземете во однос СТАН или возач на вашиот телефон.Остатокот увери да го користите : преносни слика печатач со квалитетот глава за печатење ќе работат и во печатење термички печатење на хартија со ширина од 56 - 58 мм и се тркалаат дијаметар од 30 мм; Со резолуција од 203 DPI, тоа може да и се печати слика, слика и повеќе.Спецификации : Димензии : Печатач : 7.9 x 7.9 x 4.2 cm/ 3.1 x 3.1 x 1.7 инчен Печатење на хартија : 12 x 9 x 3 cm/ 4.7 x 3.5 х 1.18 инчен Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 1 x Мини термички фото печатачот со 6 x Печатење на трудови Белешки : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.Зборовите печатени на производот нема да работи како нашиот бренд име, и нашиот бренд име е Weewooday.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата