.

.

Nalgene 122-0020 SFCA Лабораторија Филтер Единица, 0.2 Micron, 50mm Мембрана Дијаметар, 115mL Капацитет (Пакување од 12)

Nalgene 122-0020 SFCA Лабораторија Филтер Единица, 0.2 Micron, 50mm Мембрана Дијаметар, 115mL Капацитет (Пакување

DEN 1904.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Капацитет : 115ml.Сурфактант-слободен целулоза ацетат филтер (SFCA) мембрана дијаметар : 50mm; големината на порите : на 0,2 µm.SFCA мембрана минимизира затнување и спречува губење на специфични протеини.Страна рака карактеристики на целулозни пропустливи приклучок и брз-disconnent цевки адаптер.Полистирен (PS) домување graduations на двете горен дел и примачите.Оваа 115m L полистирен (PS) филтер единица има graduations на двете горен дел и примачите.Вклучува 50мм/на 0,2 µm сурфактант-слободен целулоза ацетат филтер.SFCA мембрана минимизира затнување и спречува губење на специфични протеини.На страна рака карактеристики на целулозни пропустливи приклучок и брз-disconnent цевки адаптер.Полистирен (PS) домување со сурфактант-слободен целулоза ацетат (SFCA) мембрански филтер.Мембрана дијаметар : 50mm.Големината на порите : на 0,2 µm.Капацитет : 115m L.Nalgene # : 122-0020.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата