.

.

Облаците и Кактус Креветчето Мобилни Рака 33 Инчи за Бебе бебе соба - Природни Букови Дрва со Екстра Појавување на Дрвени Носителот Прилог и Анти Лизга Стегање Систе

Облаците и Кактус Креветчето Мобилни Рака 33 Инчи за Бебе бебе соба - Природни Букови Дрва со Екстра Појавување

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДИЗАЈНИРАН ВО САД - Со својата уникатна криви облик дизајн, овој мобилен рака за креветчето ќе издвоите било бебе соба оркестарот.Направен од 100% буковата, нема повеќе пластика за мирна и природно смирување искуство.ЗДРАВ ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ МЕНГЕМЕ СИСТЕМ - Нашето бебе мобилни рака е компатибилен со секој стандард креветчето.Анти-лизга на силиконски влошки заштита на креветчето од потенцијалните гребнатини додека додавање на дополнителна набитост.Тоа ветува безбедна средина за вашиот малку еден без никакви остри рабови.МОНТИРАН ВО СЕКУНДИ - чекор по чекор инструкции на состојба во македонија.Монтажа на мобилен закачалка за вашето бебе е креветчето е лесно како една, две, три.ВКЛУЧЕНИ ПРИЛОГ СИСТЕМ - Ова креветчето мобилни носителот доаѓа како комплетен, подготвени за употреба во собата.Тоа вклучува опционални појавување на крстот дизајн мобилен држач за да ја прикачите вашата омилена DIY мобилни телефони.УНИКАТЕН БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК - НЕКОЈ роднина или пријател има бебе туш настан доаѓа?Нашите мобилни закачалка за креветчето е и корисно и додава голема допир на секое бебе соба оркестарот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата