.

.

Tripp Лајт P776-006 KVM USB Кабел за Полнење за B020/B022 Серија Прекинувачи - 6ft, Црна

Tripp Лајт P776-006 KVM USB Кабел за Полнење за B020/B022 Серија Прекинувачи - 6ft, Црна

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полици се достапни во различни форма фактори, вклучувајќи стандард со врати и страничните панели, ѕидни-монтирање, отворен рамка и специјалност конфигурации.Tripp Лајт Пренапони Suppressors From основни за премија, Tripp Лајт е пренапони suppressors нудат моќни заштита за сите електроника.Tripp Лајт е Isobar® модели се најдобрите светски-продажба на премиум пренапони suppressors, со над 18 милиони во употреба.Tripp Лајт е поврзување решенија нудат се што ви треба да ја добиете вашата мрежа, digital signage, аудио/видео или power апликација нагоре и трчање.Tripp Лајт Кабли и Connectivity Tripp Лајт нуди сеопфатна линија на кабли, адаптери, трупци, прекинувачи и полнила, вклучувајќи мрежа (бакар и растителни влакна-оптички), display (HDMI, DVI, VGA, Display Port), audio/video, USB, Fire Wire®, моќ, складирање и повеќе.Кабел за полнење е целосно plug-and-play, без софтвер или на возачи за инсталација.Супериорен Квалитет Уверува Грешка-Слободен Сигнал Transfer The P776-006 е произведен користејќи топ квалитетни материјали.Ова е вашиот уверување дека кабел сте го купиле е вистински Tripp Лајт производ.Tripp Лајт KVM Switches Control вашиот целата мрежа од десктоп или 1 U на рек простор!Tripp Лајт KVM ќе ви овозможи да се контролира на повеќе сервери преку една тастатура, монитор и маус.Tripp Лајт Енергија Дистрибуција Units For сигурен rackmount енергија дистрибуција со висока густина ТОА средини, не гледам подалеку од Tripp Лајт.Конектори 2 x HD15 Машки; 1 x USB A Машки 2 x HD15 Машки; 1 x USB A Машки 2 x HD15 Машки; 1 x USB A Машки 2 x HD15 Машки; 2 x Mini DIN6 Машки 2 x HD15 Машки; 2 x Mini DIN6 Машки Гаранција Живот, Живот Живот, Живот Живот Tripp Лајт Заштитува, ги Поврзува и Организира Сите Electronics Shop Tripp Lite Tripp Лајт е доверлив производител на иновативни решенија од 1922 година.Со капацитети од 350 VA да 80k VA, Tripp Лајт UPS Системи може да се заштити критични системи од десктоп до центарот за податоци.Tripp Лајт е иновации вклучуваат првиот светски UPS систем дизајниран специјално за персонални компјутери, и на светот повеќето доверливи премиум пренапони стабилизатор—во Isobar®—со повеќе од 19 милиони евра во употреба.Топ-of-the-линија Smart Online™ модели нудат вистински, on-line, двојно-конверзија соработка со чиста синусен облик излез за да се задржи опрема целосно изолирани од власта проблеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата