.

.

Нога Нега Чорапи, Навлажнувачки Чорапи SEBS Exfoliating Чорапи Гел Спа Чорапи за Суви Испукани Нозе Кожи за Омекнување(L(39-41))

Нога Нега Чорапи, Навлажнувачки Чорапи SEBS Exfoliating Чорапи Гел Спа Чорапи за Суви Испукани Нозе Кожи за Омекнување(L(39-41))

DEN 1399.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????????【МАТЕРИЈАЛ】⏩Оваа Силикони чорапи донесе SEBS материјал ефикасно омекнува кожата и ги отстранува мртвите клетки од кожата, оставајќи нозе бела и нежна.Материјалот е флексибилен и кожа‑пријателски, удобно да го користите, добра завиткување, и лесно да се апсорбираат. ????????【СПЕЦИЈАЛНИ ЕФЕКТИ】⏩Нога анти-напукнување заштитник може да го подобри различни проблеми како груб и сува нога на кожата, подсечен и крварење, calluses и красти на кожата, дехидратација и пилинг.Има дебела внатрешниот гел обидел да ја добиете вашата нозете целосно заштитени. ????????【УДОБНО и ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ】⏩Нога нега чорапи направете подножјето кожата мека, деликатна, нежна и moisturized, поправка на подножјето на кожата.Флексибилни и висока еластичност, не е лесно да се деформира, навистина се меки и удобни за користење. ????????【ШИРОКА ПРИМЕНА】⏩подножјето анти-напукнување заштитници се меки, удобни и не е лесно слајд, многу погодна и за мажите и жените, може да се носи со нив патики, чизми и трчање, итн. ????????【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ】⏩Ние ветувања секој клиент 100% шопинг задоволство, се чувствуваат слободни да стигнат до нас ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка.Ние ќе ви даде стручен и детални одговори во рок од 24 часа.Кликни за да се купи сега!.Функција : 1. Подобрување на разни проблеми како што е груб и сува нога на кожата, подсечен и крварење, calluses и красти на кожата, дехидратација и пилинг. 2. SEBS материјал ефикасно омекнува кожата и ги отстранува мртвите клетки од кожата, оставајќи нозе бела и нежна. 3. Флексибилни и висока еластичност, не е лесно да се деформира, навистина се меки и удобни за користење. 4. Направете подножјето кожата мека, деликатна, нежна и moisturized, поправка на подножјето на кожата. 5. Материјалот е флексибилен и кожа‑пријателски, удобно да го користите, добра завиткување, и лесно да се апсорбираат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Нога Нега Чорапи Количина : 2 пара Боја : Розова Материјал : SEBS Карактеристики : Проѕирни и сјајна, мека и деликатна, нежна и навлажнувачки, омекне cutin Димензии Должина Ширина Устата Ширина Висина Дебелина S 20cm / 7.9 во 9.5 cm / 3.7 во 7cm / 2.8 во 7.5 cm / 3во 0.3 цм / 0.1 во М 22.5 cm / 8.9 во 9.5 cm / 3.7 во 8.5 cm / 3.3 во 7.5 cm / 3во 0.3 цм / 0.1 во L 23.5 cm / 9.3 во 9.5 cm / 3.7 во 9cm / 3.5 во 8.5 cm / 3.3 во 0.3 цм / 0.1 во XL 24.5 cm / 9.6 во 9.5 cm / 3.7 во 9.5 cm / 3.7 во 8.5 cm / 3.3 во 0.3 цм / 0.1 во Пакет Листата : 2 x Пар на Нога Нега Чорапи.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New Item Type

Најдобри предлози во категоријата