.

.

Ѕидот DécorWall Pediments Ѕид Декорација, Ретро Метал Декорација топол воздух Балон бар Западен Ресторан Виси Дома Декорација (Боја : A)

Ѕидот DécorWall Pediments Ѕид Декорација, Ретро Метал Декорација топол воздух Балон бар Западен Ресторан Виси Дома

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ Иако цената е мал, но занает е умен, погоден за собирање или како подарок за пријатели на слив. ★ Прецизност и висок квалитет на напредна технологија, вие само може да се добие вистински квалитетни производи. ★ Ретро и модерен дизајн, погоден за сите видови на украсни стилови, домашна кујна декорација подарок игри колекција накит, итн. ★ Декорирање на вашиот дом е добар избор, или тоа може да биде подарок за пријател. ★ Инструкции за инсталација : дупчење е потребно и инсталацијата е едноставна.Боја : A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата