.

.

uxcell 25мм Долго Метал M6 Навој Проширување Гром Ракав Подлога Алатка 5 Компјутери

uxcell 25мм Долго Метал M6 Навој Проширување Гром Ракав Подлога Алатка 5 Компјутери

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Проширување Гром;Материјал : Метал.Навој Дијаметар : 6mm/ 15/64";Вкупната Големина : 25 х 8мм/ 0.98" x 0.32"(L*D).Боја : Сребрена На Ѕвонење.Тежина : 33g.Пакет Содржина : 5 x Проширување Гром.Направен од метал материјал во сребрена тонови на боја, карактеристики : 6mm женски навој, проширување на топ дизајн.При инсталирањето, на дупчиња метал конус се прошири на ракавот за да се пополнат сите порите и пукнатини на материјалот во која е поставен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата