.

.

Thermostatic Крпа Железнички Елемент

Thermostatic Крпа Железнички Елемент

DEN 3589.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

за Загреан Пешкир Железнички Радијатор.Влезна Моќност 110 V/60 Hz, -Излезна Моќ 400 Watts -.Temperaturing Поставување Опсег 30 - 70℃ -Изгради-во Ѕвончето. -LED Дисплеј -4 работни Модови (Stand-by/Постојаното/2 H/4 H). -Греење на Елемент Вклучени -CE Уверение.Мини Серија нуди прилагодливи температура нивоа кои се движат од 30°C до 70°C во чекори од 5°C. електронски сензор на температура на гаранции прецизна контрола на температурата.Уредот прикажува тековниот сет температура ниво и покажува статусот на греење циклус или режим на државата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата