.

.

TOYANDONA 3 Еез Детска Четка за заби Екстра Прекрасна Бебе Слон Обука Четка за Чистење со Четка за заби Орална Нега за Деца Деца Розова Сино Жолта

TOYANDONA 3 Еез Детска Четка за заби Екстра Прекрасна Бебе Слон Обука Четка за Чистење со Четка за заби Орална

DEN 2380.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од високо - квалитетен материјал, безбедно и издржливи.Ергономски дизајн, удобно за деца да се одржи.Длабоко и непречено да ги чисти забите и ги отстрани валкана, без повреда на забната глеѓ.Четка глава ги штити забите и да не се повредат непцата.Мали и исклучителна, погоден за вашиот kidss мали раце, удобно да се одржи.Секое миење на забите може да се донесе, брзо и удобно искуство на усната шуплина.Опис на Овој производ е детска четка за заби, направени од премиум материјалот.Тоа е и удобно за деца да се чисти и да ги измијат забите.Мали и исклучителна, децата ќе падне во љубов со четкање заби.Екстра влакната се целосно безбедни за бебето да се користи.Тоа е исто така корисни за да се намали забоболка.Карактеристики - Боја : Розова, Жолта, Сина.- Материјал : ПП, TPR, PRT.- Големина : Околу 14. 60 X1. 50 X1. 50cm/ 5. 74 X0. 59 X0. 59inch.- Направени од високо - квалитетен материјал, безбедно и издржливи.Ергономски дизајн, удобно за деца да се одржи.- Секое миење на забите може да се донесе, брзо и удобно искуство на усната шуплина.- Длабоко и непречено да ги чисти забите и ги отстрани валкана, без повреда на забната глеѓ.- Мали и исклучителна, погодна за вашите деца' s мали раце, удобно да се одржи.- Четка глава ги штити забите и да не се повредат непцата.- Боја : Слон.- Големина на : 14. 6 X1. 5 CM.Пакет Вклучувајќи 3 x детска четка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата