.

.

2 Pack - Едноставен Houseware 6 Коцки Десктоп Документ Буква Фах Организатор, Црна

2 Pack - Едноставен Houseware 6 Коцки Десктоп Документ Буква Фах Организатор, Црна

DEN 887.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 Pack пакет, Одлична за одржување Писмо/А4 формат, папки, неподвижна, биро додатоци.Топ 5 навалена коцки за лесен пристап до документи, се многу дното рамен лента е одлична за стационарни, биро додатоци. 6 мрежа писмо коцки со црна челик мрежа изградба.Димензија : 13"L x 9"W x 15.5"Х. USPTO Патенти No : US9782996, Големина : 2 Pack | Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата