.

.

12V 55W H8 H9 H11 H16 4300K Тешки AC HID Xenon Светилки пакет со AC Дигитална CANBUS Тенок Придушници Не OBC Грешка за 12V Возила (ОЕМ Светло Жолта)

12V 55W H8 H9 H11 H16 4300K Тешки AC HID Xenon Светилки пакет со AC Дигитална CANBUS Тенок Придушници Не OBC Грешка

DEN 1560.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Осветленост : . 3000 K Златниот : најсилните пенетрација (склопот на магла-светло или мотоцикл светлата). 【Ако имате било каков проблем】ве Молиме порака нас преку платформа порака.Ве молиме имајте предвид, некои автомобили можат да имаат адаптер помеѓу свет и latch. 10000 K : Бела боја со мали Сини проекција : Егзотични, повеќе луксузен изглед и повеќе сина.Осигурете се дека конекторите на КРИЕШЕ комплет се добро обезбедени.Ви благодариме за вашето разбирање.Сепак, да обезбеди повеќе од далечина > 20 m, може да се види разликата.Злоупотреба активности, несоодветна причина за возврат, недостасува/скршени делови, лажел за неисправен производ, се вратат на други производи, итн. 4300 K ОЕМ Жолта : Добра пенетрација во врнежлив и магла дена (Главно на ОЕМ settings (поставки)).Ќе очекуваме да платформа за Безбедност Тим и форуми.Тоа е доста тешко да се разграничи разликата помеѓу две СИЛНА светлина, ако стојат пред нив во блиска далечина.Проверка на возилото акции сијалица или прирачникот за сопственикот се неопходни. 【Светлината】 55 W VS 35 W, Тоа е доста тешко да се разграничи разликата помеѓу две СИЛНА светлина, ако стојат пред нив во блиска далечина.Силно се препорачува што се однесуваат на Youtube да се запознаат инсталација за работа на прво место!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата