.

.

Marbrasse 4-Коцки Desktop File Организатор со Пен Носителот | Хартија Буква Послужавник со Фиока и 2 Пен Носителот | Mesh Канцелариски Материјали Биро Организатор за Домашна Кан?

Marbrasse 4-Коцки Desktop File Организатор со Пен Носителот | Хартија Буква Послужавник со Фиока и 2 Пен Носителот

DEN 815.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Совршен Desktop File Организатор】Нашата Канцеларија Биро Материјали Организатор е направен на 4 лизгачки коцки + 2 Виси Молив Носители + 1 лизгачки фиока која има доволно место за складирање за да се приспособат на сите канцелариски материјали, како што се пенкала, моливи ножици, папки и Писмо/А4 формат. 【Лесно да се Соберат】Завртка-Бесплатна инсталација дизајн го прави хартија буква фах супер лесно да се инсталира без други алатки.Инсталацијата може да се заврши за неколку минути!. 【Простор за Заштеда на енергија】 Облека вашиот простор со Виси Молив Носител (Изградена-во Куки) и врвот фиока организатор, кој нуди сè што ви треба за да се задржи вашето биро уредни, па можете да останете на задачата и направи одлична работа. 【Висок Квалитет】мрежа биро датотека организатор е направен од лесен издржливи метална мрежа и засилен со цврст челик рамка која го прави тоа има долга-трајни сила и сигурен перформанси. 【100% Наплата Посветеност 】Ние нудиме на 90-ден политика на враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Ќе се земе НИКАКОВ РИЗИК со нарачување денес!(USPTO Патент, USPTO Патент Број : 28665739).Mararasse биро организатор е клучно кога станува збор за оваа светла блек метал канцелариски материјали caddy.Оваа издржлива метална материјал и функционално парче е совршен за екранот и се користи во канцеларија, дома, канцеларија, училиште, ученичкиот дом, или било биро област.Алатки, канцелариски материјали, важни документи, она што ви треба во организиран и лесно стигнат до формат, овој организаторот е совршен.Оваа хартија послужавник биро организатор мешавини совршено со било современа канцеларија или соба за внатрешни работи.Мрежа буква фах изгледа одлично на вашата работна маса со своите чисти, едноставни линии и е лесен за користење. 13.58" L x 9.65" W x 4.53" Х.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата