.

.

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Светла Покрие Школка предните Светла Стаклена Леќа Светлата Прашина Маска Светла Автомобили Школка Одговара за BMW E46 Купе

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Светла Покрие Школка предните Светла Стаклена Леќа Светлата Прашина Маска

DEN 2436.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Стабилна структура, трајни и здрав во употреба, не е лесно да се пробие надвор.Автомобилот пред светлата направени од врвен квалитет ABS пластика, здрав и супер издржливост. 100% Сосема нов светлата поклопец на леќите.Совршен за оние со избледени или yellowed леќи!.Совршен за чистење, да се ревитализираат изглед.Овие нови светла јасно маска е добра замена за вашиот напукнато или скршено cove If постои било каков проблем, ве молиме да не брзаат да се направи лоша проценка и тврдат гаранција.Ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да го реши проблемот во рок од 24 hours Description : 100% Сосема нов светлата леќа.Ја заменува вашата светлата леќа, и одговара на повеќето резервни живеалишта.Совршен за чистење, да се ревитализираат изглед.Професионалната инсталација се препорачува.Лесно да се инсталира и издржливи.Изработен од Пластика со висок квалитет.Леќи на камерата : Clear Material : ABS Plastic Placement на Возило : Front Quantity : 1pcs(лево / десно Изборен) Fitment : Одговара За BMW E46 Купе 2-Врата 1999-2002 Пред-Facelift, За BMW E46 Cabridet 2-Врата 1999-2002 Пред-Facelift Note : 1. Ве молиме makesure оваа точка ќе се вклопи вашето возило пред да ја купите.2. Поради возраста,некои возила ќе бара нови времето соголување зад овие објективи.Пакет се Вклучени : 1 x Светлата Перспектива на Осигурување (лево или десно)им дава на вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата