.

.

Обединетите Абразиви-САИТ 27086 A36 1-5/8 од 3/8 од 1/4 A60R Монтирани Точка Мелење Тркала, 10-Пакет

Обединетите Абразиви-САИТ 27086 A36 1-5/8 од 3/8 од 1/4 A60R Монтирани Точка Мелење Тркала, 10-Пакет

DEN 1083.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Алуминиум оксид жито.Идеален за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на мелење и по завршувањето.Ниска цена алтернатива за карбид burs.ТОЈ 27086 Монтирани Точка, Vitrified, алуминиум оксид жито.Идеален за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на мелење и мувла по завршувањето.Монтирани се постават поени се ниски трошоци за алтернативни карбид burs, на секоја точка е облечена за совршен баланс за да се изврши без вибрации или да ја стартувате-out.За употреба на обоени метали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата