.

.

Pixiss Нула Пенкало, Четка во Собата, Fiberglass, Челик, Месинг, Најлон, 5-инчи Пенкало, Стил Првично Пескарење Четка 4-Пакет за Отстранување на Корозија и ' Рѓа, Накит, Електри?

Pixiss Нула Пенкало, Четка во Собата, Fiberglass, Челик, Месинг, Најлон, 5-инчи Пенкало, Стил Првично Пескарење

DEN 262.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 Парче Четки - Fiberglass нула пенкало, четка, месинг влакната нула пенкало, челик влакната алатка и најлон совет алатка.Флексибилни - Пресврт на крајот капа за промена на должината и цврстина на влакната.Мулти-Функционални - Одлично за коло чистење, автомобилската рѓа смена, види полирање, отстранување на нечистотија и ' рѓа, автомобил чип и scratch remover и повеќе.Чисти прстени и други накит.Пескарење Пен - Метал ferrules за подобрување на издржливост.Стаклени влакна совет да се поправи бојата гребнатини и батеријата терминали.Совршен рѓа смена за автомобили.Торбичка - Пластични држи торбичка за чување на нула пенкала.Големина : 4 Парче Сет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата