.

.

Монитор Порака Одбор на Екранот Мемо Одбор Следење на Кодови Одбор Врвот Монт Следи Леплива Забелешка Носителот Порака Мемо Панел за Набљудувачите Екран Кабинети,

Монитор Порака Одбор на Екранот Мемо Одбор Следење на Кодови Одбор Врвот Монт Следи Леплива Забелешка Носителот

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња од акрил порака одбори, во лево и десно страни, 2 парчиња за секоја страна; Доволни количини за примена и во канцеларијата и домот, ве задоволи дневните барања, и да ви донесе убаво користење на искуство.Квалитет на материјалот : усвојување на квалитетот акрилик материјал, овие следи белешки носители се лесни, druable и сигурен, не е лесно да падне или да се скрши, може да ви послужи за долго време; одборот е убаво спакувани, и нема да бидат оштетени за време на транспортот процес.Лесен за користење : овие се следи страничните панели се лесно да се држи на вашиот монитор, со убаво лепенка на задниот дел, и може да се отстрани без да остават било леплива остатоци, така што нема да остави грди марки на вашиот екран, транспарентен изглед може лесно да одговара на различни видови на монитори.Широк спектар на употреба : може да се држи на кодови на овие табли за пораки за да снимате важни работи и to-do листа, за да се спречи заборавање, на дното на панелот има ритам да го држите телефонот или други мали предмети, лесен за полнење, го направат вашиот живот организирани и повеќе погодно.Едноставен дизајн : овој компјутер мемо одбор може да се примени и во двата дома и во канцеларија, јасно вашето биро простор нагоре, соодветни за повеќето компјутерски монитори, екрани и кабинети, да може да се стави каде што мислите дека видлив, дејствува како потсетник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата