.

.

БЕБЕ К Бебе Бања Четка Сет (Сина) - Bunny Форма Силикони Бебе Лулка Капа Четка - Разлиствам и Масажа - Шампон Скалпот Scrubbie за Нега на Коса и Тело Грижа - Бања Време од Сушт?

БЕБЕ К Бебе Бања Четка Сет (Сина) - Bunny Форма Силикони Бебе Лулка Капа Четка - Разлиствам и Масажа - Шампон Скалпот

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ????Го ОТВОРА ЛУЛКА КАПА - Дизајнирана да нежно масажа на глава, оваа скалпот scrubbie за бебето е суштински за време бања пати.Нашите scrubby скалпот четка доаѓа со меки влакна, кои се сигурни да го отстраните тврдоглав сува снегулки!. ????МАСАЖА НА СКАЛП - Пријатна и нежен дури и чувствителна кожа, ова бебе главата scrubber може да подобрување на микроциркулацијата да се зголеми растот на косата.Направени со вашиот малку една деликатна скалпот во умот. ????ПРОМОВИРА НЕЗАВИСНОСТ - Погодна за деца од сите возрасти да ги собереш на вештина на туширање и капење самостојно.Малата големина и лесно контрола им овозможува на нашите бебе коса scrubber да се користи како бебе тело scrubber. ????ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - Направени со 100% трајни силикони, оваа лулка капа четка за бебиња ќе не харбор мириса или дамки.Своите анти-лизга се справи со дизајн нуди фирмата, удобен зафат. ????МУЛТИ-USE - Совршена за целото семејство!Ова бебе чистење со четка, исто така, работи како повеќенаменски cleaning tool, лулка капа чешел, телото или лицето massager.Акции нив околу куќата или да се даде како функционална подароци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата