.

.

Starrett 3250MZ-150 Нерѓосувачки Челик Бирате Висина Gage, 0-6 Дипломирањето Опсег, 0.0001 Дипломирањето

Starrett 3250MZ-150 Нерѓосувачки Челик Бирате Висина Gage, 0-6 Дипломирањето Опсег, 0.0001 Дипломирањето

DEN 8818.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мерен опсег од 0 до 6".Dial мерач обезбедува прецизни, може да се чита мерење во ред единици.Фино прилагодување на палецот се тркалаат и заклучување за да се одржи слајд позиција.Челик scriber може да референтни нула од дното на база за да се добие целосна употребливи опсег.Појачани, од не ' рѓосувачки челик бар за долг живот.Големина : 0.0001" Дипломирањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата