.

.

Fotodiox 40x60in 5-во-1 Расклопна Рефлектор Панел и се Залагаме за Полнење за Фотографија и Видео - Црна, Злато, Сребро, Проѕирен, и Бела Panel

Fotodiox 40x60in 5-во-1 Расклопна Рефлектор Панел и се Залагаме за Полнење за Фотографија и Видео - Црна, Злато,

DEN 1630.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Комплет вклучува : 40x60in 5-во-1 панел со патна торба и 7' позадина менгеме стојат (забелешка : торба е за panel само).Лесни, трајни изградба; карактеристики на флексибилен челична рамка за да се задржи формата . 5 примена во еден за сите, фото и видео прилики : пополни ја одразуваат, да го ублажи, знаме, и многу повеќе; Панел направен од премиум фото одделение материјал за минимална боја екипа.Позадина менгеме застане е сите метални и компактен; макс висина е 7'.Ограничен 2-годишно производителот гаранција.Големина : 40x60in (100x120cm).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата