.

.

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 30мм Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2 парчиња(6mm Кол месо тело 30мм Конус Главата Abrasivo Molienda Керамички Монтирани Точк?

X-DREE 6mm Кол ударна дупка 30мм Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2 парчиња(6mm Кол месо

DEN 224.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Монтирани Точка;Материјал : Керамички, Абразивни, Метал.Главната Боја : Розова, Сребрен Тон;ударна дупка Големина : 6 x 20mm / 0.24" x 0.8"(D*L).Конус Главата Големина(Приближно) : 30 x 40mm / 1.2" x 1.6"(Max.D*L).Тежина : 84g(Peso : 84g.Пакет Содржина : 2x Монтирани Точка(Contenido del paquete : 2x punto montado. 6mm Кол ударна дупка 30мм Конус Главата Абразивни Керамички Мелење Монтирани Точка 2pcs The Монтирани Точка е одлична за ротари tools .Направени од керамички материјал за сечење, дрво, пластика, fiberglass и други материјали .Добар избор за прецизност материјал отстранување - формирање, обликување, grooving .Замена на дел од машина за дупчење, фреза и електрични дупчење алатка .0 Опис во Spanish6mm Кол месо тело 30мм Конус Главата Abrasivo Molienda Керамички Монтирани Точка 2pcs Nombre del producto : Punto montado; Материјал : cerámica, abrasivo, metal Color директорот : роса, tono plateado; Tamaño del vástago : 6 x 20 mm / 0.24' 'x 0.8' '(D * L) Tamaño де ла cabeza del cono (Aprox.) : 30 x 40 mm / 1.2' 'x 1.6' '(Max.D * L) Peso : 84g Contenido del paquete : 2x punto montado.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата