.

.

Ninico 30 Ролни Washi Лента Set - 10мм Широк, Шарени Цвет Стил на Дизајн, Декоративни Маскирање Лента за DIY Занает Scrapbooking Подарок Завиткување

Ninico 30 Ролни Washi Лента Set - 10мм Широк, Шарени Цвет Стил на Дизајн, Декоративни Маскирање Лента за DIY Занает

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤Димензии : 0.4 во Широк x 16ft Долго ,МОДЕЛОТ МАТЕРИЈАЛ : Не-Токсични совршен за деца, тинејџери и возрасни, Тоа е целосно во согласност со барањата на карта во донесувањето одлуки, дизајн, персонализација, организација, етикетирање и училишни проекти; тоа ќе ви донесе или вашето дете многу среќни и задоволни време, ентузијазам и имагинација. ❤Висок Квалитет:ВИСОКА КК СТАНДАРД : 10 Години Искусни Washi Лента Фабрика Гаранција Секој Тркалаат Одговара на Стандардот на "Без Дамка, Нема Штета"; Умерено слатка, не е премногу леплива, за лесно отстранување. ❤Карактеристики : Нема Остатоци; Нема Боја Исчезнат со Долг Период; Лесно Солза и Стап; Не треба Машина; Без Сјај Шушка Надвор; Нема Штета да Ѕидови и Мебел; Стап за Долг; Многу Споменици За Фестивали, како што е Ден на Мајката, Таткото е Ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, Партии. ❤На секое Прашање или Барање, Ќе ви одговори што е можно поскоро, да Обезбеди Водство на Користење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата