.

.

2 Пакет HQB-ЅВЕЗДА Назад Задна Камера Стаклена Леќа Замена со Лепило и Поправка Алатки за iPhone 11 про Max 6.7 инчи

2 Пакет HQB-ЅВЕЗДА Назад Задна Камера Стаклена Леќа Замена со Лепило и Поправка Алатки за iPhone 11 про Max 6.7

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен со : i Phone 11 про max 6.7 инчи.Пакет : 6 Парчиња на камерата леќи на камерата стакло опфаќа Леќи на Камерата со Лепило и да ја поправите алатки за полнење.висок квалитет како оригиналот,Тоа се користи за замена.Essy на настава ,Не се вклучени инсталација настава, Не ви Препорачуваме да го инсталирате без никакво искуство.Треба да се најде инсталација видео на Youtube.ќе брод и да се обезбеди услуга за клиентите,ќе може да се добие тоа наскоро. 2 Пакет Назад Задна Камера Стаклена Леќа Замена со Лепило и Поправка Алатки за i Phone 11 про max 6.7 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата