.

.

Britax детско Седиште за Автомобил Шетач Адаптер за Nuna, Cybex и Макси Cosi Автомобил Седишта, Компатибилен со Britax Еден Колички Само

Britax детско Седиште за Автомобил Шетач Адаптер за Nuna, Cybex и Макси Cosi Автомобил Седишта, Компатибилен со

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Живот во движење само што влегов полесно; Уживаат во удобноста на кориснички патување систем.Креирајте ваш сопствен туристички систем за користење на нашата Britax детско Седиште за Автомобил Адаптер за Макси Cosi, Cybex и Nuna.Столче КОМПАТИБИЛНОСТ : Макси Cosi (Mico АП, Mico 30, Mico Max 30) Nuna (палки за безбол и цевки, палки за безбол и цевки Лајт) и Cybex (Aton 2, Aton П, Облак П) автомобил места.ШЕТАЧ КОМПАТИБИЛНОСТ : Б-Агилни, Б-Бесплатно, Б-Подготвени, Пат и Афинитет Колички (не се наменети за Britax двојно колички).КАКО ДА се ЗАКАЧИТЕ : Прво, приложете Britax шетач адаптери вклучени со шетач.Следно, се закачите на столче адаптери врз Britax шетач адаптер и кликнете во вашето столче.Креирајте ваш сопствен туристички систем за користење на нашата Britax детско Седиште за Автомобил Адаптер за Макси Cosi, Cybex и Nuna.Работи со повеќето Britax Шетач модели иам Кликнете & Go Систем.Не се потребни алатки.Компатибилен со Макси Cosi (Prezi, Mico АП, Mico 30, Mico Max 30) Nuna (палки за безбол и цевки, палки за безбол и цевки Лајт) и Cybex (Aton 2, Aton П, Облак П) автомобил места.Се вклопува Britax еден колички вклучувајќи Б-Агилни, Б-Бесплатно, Б-Подготвени, Пат и Афинитет Колички (не се наменети за Britax двојно колички).Живот во движење само што влегов полесно со Britax детско Седиште за Автомобил Адаптер за Макси Cosi и Nuna.Без разлика дали се работи за брзи errand или се одлучите на семејството патот патување, ќе уживате во удобноста на вашиот сопствен кориснички патување систем.Столче КОМПАТИБИЛНОСТ : Макси Cosi (Mico АП, Mico 30, Mico Max 30) Nuna (палки за безбол и цевки, палки за безбол и цевки Лајт) и Cybex (Aton 2, Aton П, Облак П) автомобил места.ШЕТАЧ КОМПАТИБИЛНОСТ : Б-Агилни, Б-Бесплатно, Б-Подготвени, Пат и Афинитет Колички (не се наменети за Britax двојно колички).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата