.

.

Косата Clippers, Косата Тример, Професионални Електрични Брада Тример за Мажи Мулти-Функционална на Сите во Еден Чешлање Тример за Полнење за Уво Нос на Лицето, Mustach, Те?

Косата Clippers, Косата Тример, Професионални Електрични Брада Тример за Мажи Мулти-Функционална на Сите во Еден

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

15 W висока моќност, остави косата 0.1 mm, погоден за резба, се кастри, итн.Силен мотор, со голема брзина и ниско ниво на бучава, стабилен и ефикасен за сите видови на коса.Време на полнење е за 2,5 часа, време за користење 180 минути, повеќе погодно. 3 водич чешли, не се грижите за времетраењето на фризурата.Безбедност машина главата дизајн, не боли главата и безбедно да се користи.Функција : 1. 15 W висока моќност, остави косата 0.1 mm, погоден за резба, се кастри, итн. 2. Силен мотор, со голема брзина и ниско ниво на бучава, стабилен и ефикасен за сите видови на коса. 3. Време на полнење е за 2,5 часа, време за користење 180 минути, повеќе погодно. 4. 3 водич чешли, не се грижите за времетраењето на фризурата. 5. Безбедност машина главата дизајн, не боли главата и безбедно да се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Clipper Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Злато Моќ : 15 W вградената Батерија : Литиум батерија Капацитет : 900m Ah Должина на Кабелот за Напојување : Прибл.150cm/59.1 инчен Опрема Прилагодување : Две-опрема прилагодување Приклучок : НИ Plug 100-240 V Пакет Листа : 1 x Коса Clipper3 x Водич Comb1 x Чистење со Четка 1 x Масло Bottle1 x Адаптер 1 x Кинески Прирачник .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата