.

.

Kymzixx ноќенпоглед Очила, Ноќно Двоглед, Дигитални Инфраред Двоглед со Визија Ноќ за Ден и Ноќ Лов, Шпион, Воена, Ден, Ноќ IR Фотографии, Видеа, 32G Мемориската Картичка се

Kymzixx ноќенпоглед Очила, Ноќно Двоглед, Дигитални Инфраред Двоглед со Визија Ноќ за Ден и Ноќ Лов, Шпион, Воена,

DEN 5975.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Ажурирани Ноќ Визија во Целосна Темнина】 : Дигитални ноќенпоглед очила ги опфаќа инфрацрвена enhanced 1.3 м пиксели starlight CMOS сензор и 2,5 инчен IPS екран со висока резолуција 640*480,што го прави да биде лесно за вас да се види.На 22 слој целосно мулти-обложени 6-стакло објектив овозможува јасно гледање.Ноќ визија комбинира одличен целосно мулти-обложени сите-оптички систем со видео камера, 6 X голем прозорец зголемувачот, 24mm цел отворот и 10.3°агол на гледање ви нудиме повеќе целосна поле. 【Долго Гледање на Далечина Спектар】 : Дигитални Ноќ Визија Двоглед Обезбеди 6 X Оптичко Зголемување Работи на 6 АА Не-полнење батерии (НЕ се Вклучени). 【Две Нов и Посебен Ефект на Боја】 : Прозрачна зелена боја ефект & филмски ефект.Овие 2 колор ефекти се достапни и во двете нормален режим и инфрацрвени ноќ визија режим.На ноќенпоглед очила се развиени за да го издржат воените дејства благодарение на солиден домување и тие се чувствуваат удобно да се одржи.Главни апликации:лов, извидување, сигурност и надзор, кампување, истражуваат пештери, риболов и пловењето во текот на ноќта, дивиот свет набљудување и фотографирањето. 【Удобно Гледање на Екран】 : Со голем 2.5"LCD екран, и стабилна слика и видео дисплеј, можете да се задржи на замор предизвикан од конвенционалните огледало барел гледање во заливот.Водоотпорен оценка IP54 против дожд и магла.На Kymzixx Ноќ Визија Двоглед вклучуваат 1x USB Кабел,1 X32 GB ТФ-картичка,1x Заштитни случај,1x Оперативни Инструкции,1x Вратот Рака, 1x Чистење Облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата