.

.

6 Pack Полнење База за Retevis RT22 RT22S Воки Токи Retevis RT22 Батерија Полнач со LUITON

6 Pack Полнење База за Retevis RT22 RT22S Воки Токи Retevis RT22 Батерија Полнач со LUITON

DEN 671.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Погодно】На полнење база за Retevis RT22 RT22 S воки токи можат да ја наплатат радио и батеријата заедно.Можете да кажете ако батеријата е целосно наполнета од страна на индикатор светлото. 【Брзо Полнење】Тоа да го наплаќаат брзо и можете да го полните два од нив заедно за да заштедите време.USB порта и лесни ви овозможи лесно да се носат за надворешни работи. 【Напреден дизајн】LUITON полнење на база изградена од страна на високо квалитетни и издржливи најлон материјал.Ние се обрне внимание на детали на производство.Тоа е исклучително издржлив и лесен. 【Внимание】USB жица и адаптер не се вклучени во пакет. 【гаранција】Едноставен и лесен врати процес.100% задоволството на гарантира.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци. 6 Pack Полнење База за Retevis RT22 RT22 S Воки Токи Retevis RT22 Батерија Полнач со LUITON.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата