.

.

Funtopia 20 Компјутери Бисер Коса Врски 10 Бои Косата Прстен со Монистра венчиња Јажиња Коса Еластична Хривнија конска опашка Носителот корејски Коса Додатоци за Жени и

Funtopia 20 Компјутери Бисер Коса Врски 10 Бои Косата Прстен со Монистра венчиња Јажиња Коса Еластична Хривнија

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Едноставен и Елегантен : Со декоративни сјајни бисери, косата врски додадете гламур во вашата секојдневна фризура.Удобно Носење : Со извонредна еластичност, косата врски може да се протегала 2 до 3 пати околу вашата коса.И тие можат да бидат лесно отстранети од вашата коса, да не предизвикува никакви метежот или на друго место.Избрани Бои : 10 избрани бои (2 од секоја) оди со било облека и боја на косата, идеален за средни и густа коса.Прилики : Идеална за секојдневни сцени, како трчање, датира, пешачење, велосипедизам, лов, јога, работа, студирање и повеќе.Кавга-Бесплатно Гаранција : Ние стоиме цврсто зад нашите производи.Секој Funtopia производ доаѓа заедно со 12 месеци гаранција.За квалитетот на прашања поврзани, замена или рефундирање е дозволено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата