.

.

Врата Гледачот Peephole, Цврсти Месинг 220-степен Врата Гледачот со Тешки Ротирачки Приватност Покритие за 1-3/8 да 2-1/6 Вратите за Домашната Канцеларија, Хотел (Полиран Хро

Врата Гледачот Peephole, Цврсти Месинг 220-степен Врата Гледачот со Тешки Ротирачки Приватност Покритие за 1-3/8

DEN 861.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【УЛТРА HD ЛЕЌА】Висок квалитет на оптичка леќа со 220-степен визуелна ангел нуди кристално јасен приказ со извонредна широк агол покриеност.Можете лесно да го видите целиот околината од врвот на главата до нозете на некој стои надвор.Тој нуди највисок квалитет и безбедност за вас и вашето семејство. 【Се ЗГОЛЕМУВА за ПРИВАТНОСТ】дизајнот на whorl е анти-уништување, анти-повлечете, и задебелување на поклопецот е повеќе здрав и-peeping,ја зголемува вашата приватност.Со капак во место, посетители надвор не може да се види преку гледачот во вашиот дом,се Користи да им овозможи на корисникот да се идентификуваат посетителите од безбедноста на заклучена врата, која нуди највисоко ниво на приватност за заштита и безбедност. 【Се ИНСТАЛИРА ЛЕСНО】врата гледачот со трајни Солидна Месинг метал со супер едноставни за инсталација.Погоден за 1-3/8" да 2-1/6" дебела врати, едноставно вежба соодветно поставен 9/16" дупка со дијаметар, вметнување на слики во дупка потоа завртка две страни заедно и стегнете со рака.По инсталиран, можете да видите голем број на областа. 【WIDED КОРИСТИ】Современиот безбедносен врата гледачот и ѕиркаат дупка за врати.Совршен peephole за дом, канцеларија, хотел и на влезната врата каде што треба да се види, монитор, шпион и peeking кој е надвор од вашата врата кога на вратата прстени пред отворањето, обезбедување на дополнителни приватност и безбедност.Мора да се надополнуваат за каква било спогодба систем, безбедност вратата монитор, вратата додатоци. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на ГАРАНЦИЈА】1 година гаранција.ние се тестираат и подобрување на нашите производи постојано да ви обезбеди апсолутна најдобар квалитет на повеќето одлични секој ден цената е можно.ние ќе ви даде 100% наплата ако не сте целосно задоволни со купување!ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Боја Име : Полиран Хром.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата