.

.

0.3-1.6 mm месо тело Мини Микро Вежба Малку Сет Мали Мини Мала Вежба Битови Целосна Земјата ХСС Пресврт Вежба High Speed Челик Одбори Мала Вежба Битови за Копар (40)

0.3-1.6 mm месо тело Мини Микро Вежба Малку Сет Мали Мини Мала Вежба Битови Целосна Земјата ХСС Пресврт Вежба High

DEN 991.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал на производ : мала вежба делови се направени од ХСС high speed челик, сигурни, цврсти и издржливи, и не ќе биде оштетен лесно по долгорочна употреба.Пакувањето на производот : пакетот содржи 40 парчиња целосно земјата високо-брзински челик мини пресврт вежби вкупно 2 кутии од транспарентна пластика фиока кутија и секоја кутија на 20 парчиња; Со доволно количество, овие убава и елегантна вежби можат да ги задоволат вашите потреби и се лесни за употреба.Поле на примена : мала вежба битови се вклопуваат добро за машини за дупчење, електронски производ одржување, поправка на апарати за домаќинство, може да се вежба одбори, производи од пластични маси, печатени кола и така натаму.Големина спецификации : мала вежба битови се во различни големини : 0.3 mm, 0.35 мм, 0.4 mm, 0.45 мм, 0.5 mm, 0.55 мм, 0.6 mm, 0.65 мм, 0.7 мм, 0.75 милиметри, 0.8 mm, 0.85 мм, 0.9 милиметри, 0.95 мм, 1.0 mm, 1.2 mm, 1.3 мм, 1.4 mm, 1.5 мм, 1.6 mm.Топло потсетување : ве молам не вежба за тешко метални материјали, и проверете ја големината информации пред купување.Доволно количество : пакетот содржи 40 парчиња целосно земјата високо-брзински челик мини пресврт вежби вкупно 2 кутии од транспарентна пластика фиока кутија и секоја кутија на 20 парчиња.Со доволна количина, овие убава и елегантна вежби можат да ги задоволат вашите потреби и се лесни за употреба.Подароци за мажи : Оваа мини вежба малку комплет е убав подарок избор за татковци, машки пријатели и сопрузи на родендени, денот на Таткото или други празници.Што чекаш?Побрзај и да го додадете во вашиот подарок листа.Карактеристики : Материјал : ХСС high speed челик Големина : како на слика прикажана На форма и боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 40 x Мала мала вежба битови Топло забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Мали предмети, да ги задржи подалеку од деца под 3 години.Ве молиме не вежба за тешко метални материјали, и проверете ја големината информации пред купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата