.

.

INFITARY D1S LED Светлата Светилки Canbus Грешка Слободни 80W LED Конверзија Комплет D1R LED Plug Игра да Баласт го Замени D1S D1R КРИЕШЕ Светлата Сијалица, Прашина-доказ Автомобил Покр?

INFITARY D1S LED Светлата Светилки Canbus Грешка Слободни 80W LED Конверзија Комплет D1R LED Plug Игра да Баласт

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Со високи Перформанси : Кул Бело 6500 K.Висока прозрачна ефикасност 1200 LM по пар. 200% посветла од вашите акции Халоген фарови.Најновата технологија за да се обезбеди добра зрак шема без било темни дамки или нејасна светлина.Долг животен Век : Голема топлина dispassion за 12000 RPM Моќен Турбо Кул фан за да се осигура вашата LED Светлата светилки над 50000 часа на брилијантен постојана светлина.D1 S LED Светлата Сијалица Колекции : Нема повеќе измена на светлата домување или поклопец.Совршен избор ако сакате да го надградите вашиот фарови да ДОВЕДЕ тип.Лесен за Инсталација : Сите во еден модел, исто како автомобил оригинални крушка , Plug and Play, може да биде инсталиран во 20 минути, ако светлината не светне и навивачите не работат по инсталацијата, ве молиме 180 степен се јават на приклучокот и повторно да го вклучите.За Некои автомобили, како што се Џипот, Dodge, Chrysleror некои Европски возила, што може да биде потребно за да додадете анти-треперење подигнат или led светлата decoders да се избегне треперење или предупредување. ????Примена : Одговара за H1 H3 H4 H7 H11 H8 H9 H13 9004 9005 9006 9007 Автомобил LED светлата конверзија комплет ако големината на вашиот сијалица и домување е ист како и големината на нашата прашина доказ капак.Max големина на прашина доказ поклопецот е 100mm( 3.94 инчи).INFITARY D1 S LED Светлата Светилки Canbus Грешка Слободни 80 W LED Конверзија Комплет D1 R LED Plug Игра да Баласт го Замени D1 S D1 R КРИЕШЕ Светлата Сијалица, Прашина-доказ Автомобил Покритие Првенство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата