.

.

Автомобил Светла Lense Јасно Поклопец на Леќите со одговара за Land Rover discovery 4 14-16 абажур леќа Светлата транспарентен домување Леќа светилка покрие транспарентна пласт?

Автомобил Светла Lense Јасно Поклопец на Леќите со одговара за Land Rover discovery 4 14-16 абажур леќа Светлата

DEN 2191.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.Стабилни перформанси, висока сигурност, исклучителна изведба.Лесно да се инсталира, не треба модификација, совршен натпревар за вашиот автомобил.Направени од високо квалитетна ABS пластика, colorfast, трајни и долг животен век.Hight квалитет и мала тежина : лампи поклопец на леќите е изработен од ABS пластика, цврсти и издржливи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата