.

.

Бебе Крпа Книга Бебе Мека Книга Мека Чупка Животинско Детските Книги Рано Образование Играчки за Деца

Бебе Крпа Книга Бебе Мека Книга Мека Чупка Животинско Детските Книги Рано Образование Играчки за Деца

DEN 257.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Бебе Крпа Книга направени од издржлив и стабилна кадифен е мека и удобна, кој исто така е безопасно и не-токсични,мие, се безбедни за употреба.Функција : Младата Кадифен Книга е во можност да се вежба на бебето фатете и триење способност,овозможувајќи му на бебето да ја раскинам, гризење, гребење, се повлече,итн.Подарок : Дете Крпа Книга Играчка е, би требало да биде совршен подарок за вашите пријатели и семејства кои се бремени.Образовни играчка : Бебе Мека Книга е лесно да се разбере,со што ќе се привлечат децата' внимание и да им помогне да почнете да го сакаат читањето.Функција : Рано Образование Крпа Книга им овозможува на родителите да ги прочитате и да разговарате со вашиот слатка бебе во текот на ноќта, помага бебето да заспие.Опис : Бебе Крпа Книга ќе биде вистинскиот избор за да го направите вашето бебе среќен и да научат малите некои суштински вештини.Бебе Кадифен Книга е во состојба да развијат читање и имагинација вештини, исто така, промовира креативност, способност, која е исто така се смета како совршен подарок за вашите пријатели кои се бремени.Карактеристики : Бебе Крпа Книга-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Кадифен. Големина на : 21x13 cm/8.27x5.12 инчи.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Бебе Крпа Книга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата